Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. kontroli wewnętrznej/jakości (księgowość)

Metro Services PLO firmie

  • Ku Słońcu 67, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Metro Services PL

Ku Słońcu 67

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzaniem kontroli wewnętrznej procesów z zakresu różnych obszarów,

  • Projektowaniem nowych kontroli dla migrowanych procesów księgowych,

  • Testowaniem zaprojektowanych kontroli oraz ich efektywności,

  • Kontrolowaniem grupowego systemu kontroli.

  • Projektowaniem oraz wykonywaniem kontroli wewnętrznych dla innych jednostek z Grupy Metro,

  • Przeprowadzaniem audytów przygotowanych przez zespoły operacyjne procedur pod względem merytorycznym oraz formalnym,

  • Wyszukiwaniem potencjalnych zagrożeń w funkcjonujących procesach księgowych i szukanie dla nich usprawnień,

  • Przygotowywaniem dokumentacji na potrzeby audytów oraz współpracowaniem z wewnętrznymi/zewnętrznymi audytorami,

  • Pracą przy projektach zespołowych, ogólnofirmowych oraz ogólnogrupowych.

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie w zakresie kontroli wewnętrznej lub audytu,

  • Wiedza z zakresu zarządzania ryzykiem w organizacji, przygotowywania dokumentacji kontrolnej,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Inicjatywa i zaangażowanie oraz wysoki poziom komunikatywności,

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i współpracę,

  • Dobra organizacja pracy, dociekliwość i samodzielność,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (współpraca z osobami z organizacji),

  • Mile widziane wykształcenie z obszaru finansów/ księgowości/ controlingu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji, która ciągle się rozrasta,

  • Możliwość poznania procesów biznesowych oraz ich przebiegu u lidera branży handlowej, oferującej profesjonalne rozwiązania dla klientów z branży hotelarsko-gastronomicznej,

  • Szansę poszerzania wiedzy i doświadczenia w różnych obszarach księgowości,

  • Obszerny pakiet profesjonalnych szkoleń (z zakresu księgowości, oprogramowania - SAP, kompetencji miękkich oraz nauki języków obcych, w tym bezpłatny dostęp do kursów na platformie Udemy) oraz dofinansowania studiów lub kursów zewnętrznych,

  • Hybrydowy tryb pracy,

  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie, także dla członków rodziny,

  • Świadczenia pieniężne w ramach ZFŚS, czyli wczasy pod gruszą i dodatek na Święta,

  • Dofinansowaną kartę sportową,

  • Miesięczny dodatek do pensji za znajomość dodatkowego języka,

  • Integracje zespołowe oraz firmowe po godzinach,

  • Pakiet relokacyjny dla osób gotowych przeprowadzić się do Szczecina.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

METRO SERVICES to jedno z międzynarodowych centrów usług wspólnych (Shared Service Centers) działających w ramach METRO - grupy zrzeszającej sieci handlowe Makro Cash&Carry w Europie i Azji.

W METRO SERVICES skupiamy się na obsłudze procesów finansowo-księgowych sklepów Makro.

Jako część METRO jesteśmy stabilnym pracodawcą w niestabilnych czasach. Świadczy o tym m.in. fakt, że jako pierwsi w Szczecinie możemy poszczycić się mianem ’ACCA Approved Employer’, a od Pulsu Biznesu otrzymaliśmy tytuł Gazeli Biznesu dołączając tym samym do grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Zatrudniamy ponad 350 pasjonatów księgowości i specjalistów w naszej branży, mówimy w 20 językach, obsługujemy 25 krajów i ciągle się rozwijamy, dlatego niedawno otworzyliśmy drugie biuro w centrum Szczecina.

Dołącz do nas i rozwijaj się z najlepszymi!

Przewiń do profilu firmy