Oferta pracy

Specjalista ds. Kontroli Wewnętrznej

Grupa Eurocash - Eurocash Cash&CarryO firmie

  • Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

    Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie inwentaryzacji przeprowadzonych w hurtowniach Eurocash Cash&Carry z poziomu centrali,

  • Analiza i kontrola działalności oddziałów Grupy Eurocash,

  • Wychwytywanie nieprawidłowości oraz zapobieganiem ich występowaniu,

  • Raportowanie wyników pracy do przełożonych.

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel w stopniu średnio-zaawansowanym (dodatkowym atutem będzie znajomość programu Access, SAP),

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych w weekendy,

  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i bardzo dobra organizacja pracy,

  • Mile widziana znajomość gospodarki magazynowej i dokumentów handlowych,

  • Mile widziane doświadczenie w rozliczaniu, przeprowadzaniu lub kontrolowaniu inwentaryzacji.

To oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem na rynku FMCG,

  • Ciekawy, pełen wyzwań zakres obowiązków,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Bogaty pakiet socjalny,

  • Dowóz pracowników z Poznania do siedziby firmy w Komornikach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

Grupa Eurocash - Eurocash Cash&Carry

Eurocash Cash&Carry to sieć 180 hurtowni w całej Polsce, koncentrujących się na obsłudze małych i średnich sklepów spożywczych. Ich oferta obejmuje prawie 5000 produktów, zabezpieczających oczekiwania niezależnych właścicieli sklepów i będących odpowiedzą na potrzeby ich klientów. Optymalny metraż hurtowni oraz precyzyjnie dobrany asortyment pozwalają sprawniej realizować zakupy. Dobór lokalizacji ułatwia współpracę z klientami Eurocash Cash&Carry, którzy mogą przyjechać codziennie po świeży towar. Personel hurtowni zapewnia przedsiębiorcom fachową pomoc, doradztwo i wsparcie w prowadzeniu biznesu.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy