Oferta pracy

Specjalista ds. Kontroli Wewnętrznej

NICOLAUS Bank Spółdzielczy w ToruniuO firmie

  • Joachima Lelewela 33, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NICOLAUS Bank Spółdzielczy w Toruniu

Joachima Lelewela 33

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli planowanych oraz doraźnych we wszystkich jednostkach Banku

  • Kontrola wprowadzanych rozwiązań cyfrowych i IT oraz wydawanie zaleceń dotyczących przeprowadzonych kontroli w tym obszarze

  • Sprawdzanie realizacji zaleceń pokontrolnych

  • Wskazywanie stronie kontrolowanej rekomendacji co do sposobu naprawy stwierdzonych nieprawidłowości

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie przeprowadzania kontroli oraz postępowania pokontrolnego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, finanse, ekonomia, prawo)

  • Doświadczenie w pracy w audycie/kontroli wewnętrznej (mile widziane w branży finansowej)

  • Znajomość środowiska informatycznego

  • Umiejętność sporządzania raportów, podsumowań wyników testów, analiz

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Terminowość, systematyczność

  • Kreatywność w rozwiązaniach, chęć podejmowania inicjatywy

  • Asertywność i odwaga w poszukiwaniu nowych rozwiązań

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie do studiów podyplomowych/uzupełniających

Nicolaus Bank łączy ludzi, którzy wierzą w dobre i szczere relacje oraz nieustannie chcą się rozwijać. Sprawdź, co zyskasz, dołączając do naszego zespołu. Zapraszamy na stronę internetową https://nicolausbank.pl/kariera/

Przewiń do profilu firmy