Oferta pracy

Specjalista ds. Kontroli Wewnętrznej

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. Kontroli WewnętrznejNumer ref.: W/AL/SKW/200824

Twoje zadania:

  • Planowanie i prowadzenie projektów audytorskich i kontrolnych;
  • Sporządzanie raportów z prowadzonych postępowań;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w komórkach audytu wewnętrznego lub kontroli wewnętrznej;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel na poziomie zaawansowanym;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i logicznego formułowania wniosków;
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy oraz pracy w zespole;
  • Samodzielność, dokładność, systematyczność i terminowość;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu w zmiennym środowisku biznesowym;

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Przyjazne środowisko pracy, atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą;
  • Zdobywanie wiedzy oraz cenne doświadczenie;
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze);
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Polkomtel Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Konstruktorskiej 4,02-673 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy