Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kontroli Wewnętrznej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci się rozwijać oraz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej korporacji, a dodatkowo jesteś entuzjastycznie nastawioną do świata i ludzi osobą oraz lubisz kontakty
    z innymi to ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie!

    BNP Paribas Group Service Center S.A.obecnie poszukuje osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie procesów kontroli wewnętrznych (identyfikacja potencjalnych ryzyk w audytowanych obszarach, sporządzanie planu, zakresu, określanie techniki doboru próby),
    • przeprowadzanie kontroli wewnętrznej (ocena ryzyka badanego obszaru, identyfikacja i formułowanie nieprawidłowości, projektowanie rekomendacji),
    • opracowywanie i weryfikacja dokumentacji po przeprowadzonej kontroli (na podstawie wyników badań),
    • dokumentowanie wyników badań w systemach informatycznych zgodnie ze standardami,
    • sprawdzanie i ocena stopnia realizacji rekomendacji w obszarze przeprowadzonych badań,
    • przeprowadzanie analiz wybranych zagadnień, projektów i działań,
    • tworzenie oraz aktualizacja procedur,
    • raportowanie do grupy BNP Paribas

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe: ekonomiczne/prawnicze,
    • co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy w bankowości/sektorze finansowym,
    • znajomość technik przeprowadzania kontroli wewnętrznej lub praktyka audytowa,
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • bardzo dobra znajomość programów Pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint),
    • wysoka kultura osobista, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, zdolności analityczne, umiejętności pracy zespołowej, dokładność i rzetelność.
    Oferujemy:
    • możliwość udziału w projektach międzynarodowych i lokalnych
    • stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
    • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku
    • doskonałą atmosferę i środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą
    • pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
    • wsparcie w rozwoju
    • elastyczne godziny rozpoczynania pracy
    • benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa MultiSport, ubezpieczenie grupowe

    Administratorem danych jest BNP Paribas Group Service Center z siedzibą w Warszawa 02-676, Suwak 3. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.