Ta oferta pracy jest nieaktualna od 142 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kontroli wewnętrznej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PCO Spółka Akcyjna w Warszawie jest czołowym krajowym producentem urządzeń optoelektronicznych przeznaczonych dla służb mundurowych. Podstawową działalnością spółki jest produkcja i sprzedaż wyrobów optoelektronicznych, przyrządów obserwacyjnych i celowniczych z zastosowaniem techniki laserowej, noktowizyjnej i termowizyjnej. W PCO S.A. wszystkie powstające i sprzedawane wyroby są efektem prac własnego zaplecza badawczo-rozwojowego.

    Poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne, prawnicze;
    • mile widziane minimum 3 letnie doświadczenie w przeprowadzaniu kontroli wewnętrznej i/lub audytów;
    • znajomość procesów produkcyjnych – warunek konieczny;
    • umiejętność wnioskowania i formułowania ocen, pisania klarownych raportów i protokołów z wykonywanej pracy (wraz z wnioskami i zaleceniami pokontrolnymi);
    • obiektywizm w gromadzeniu, ocenie i przekazywaniu informacji o kontrolowanej działalności;
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjne;
    • umiejętność współpracy z osobami na różnym szczeblu organizacji;
    • terminowość, samodzielność, sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań;
    • dobra organizacja pracy i nastawienie na realizację celów;
    • dążenie do poszukiwania nowych rozwiązań oraz usprawniania istniejących procesów;
    • umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu;
    • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;
    • dobra znajomość języka angielskiego;
    • wysoka kultura osobista i nieposzlakowana opinia.

    Zakres obowiązków:

    • udział w opracowaniu rocznego Planu kontroli wewnętrznej;
    • przeprowadzanie kontroli planowanych, doraźnych i sprawdzających;
    • ustalanie przyczyn i skutków stwierdzonych nieprawidłowości, a także osób za nie odpowiedzialnych;
    • ujawnianie niewykorzystanych rezerw, niegospodarności, marnotrawstwa mienia, nadużyć, a także szczególnie sumiennej pracy oraz rozwiązań technologicznych i organizacyjnych;
    • przygotowywanie rekomendacji dla poprawy efektywności procesów i eliminacji ryzyk w organizacji;
    • monitorowanie efektywności wdrażania czynności korygujących;
    • analiza odstępstw od obowiązujących przepisów i procedur, ustalanie i wyjaśnianie ich przyczyn, formułowanie, jeśli jest zasadne wniosków dotyczących zmian w obowiązujących regulacjach wewnętrznych;
    • prowadzenie dokumentacji kontrolnej i pokontrolnej;
    • przyjmowanie wyjaśnień, oświadczeń lub zastrzeżeń zgłaszanych przez kontrolowane jednostki organizacyjne;
    • udział w postępowaniu w sprawie rozpatrywania zastrzeżeń;
    • szerzenie świadomości i kultury kontroli wewnętrznej w organizacji oraz wsparcie biznesu w ramach tego obszaru.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • prywatną opiekę medyczną;
    • kartę sportową Benefit MultiSport;
    • ubezpieczenie lekowe;
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
    • ciekawą i odpowiedzialną pracę;
    • przyjazną atmosferę w pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku "Aplikuj"