Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kontroli wewnętrznej

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CENTROZŁOM WROCŁAW S.A. – stanowimy część Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. Jesteśmy jedną z największych w południowo – zachodniej Polsce firm handlowych, zajmującą się dystrybucją wyrobów hutniczych oraz obrotem złomem stalowym, złomem żeliwnym i metalami kolorowymi.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska

    • szczegółowa kontrola dokumentów, danych i prowadzonych zapisów w kontrolowanych komórkach organizacyjnych i na stanowiskach pracy
    • rzetelne i terminowe sporządzanie dokumentacji, dotyczącej wykrytych nieprawidłowości, przypadków nie wypełnienia lub nienależytego wypełniania obowiązków służbowych oraz nadużyć
    • formułowanie wniosków i postulatów, mających na celu doskonalenie jakości pracy w przedsiębiorstwie
    • przygotowywanie analiz z przeprowadzonych działań kontrolnych
    • przeprowadzanie audytów wewnętrznych w Centrali
    • udział w procesie oceny i identyfikacji ryzyka oraz w działaniach zmierzających do jego ograniczenia
    • sporządzanie raportów z przeprowadzonych prac audytowych i formułowanie rekomendacji

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
    • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, wnikliwość
    • wysoko rozwiniętych kompetencji komunikacji ustnej i pisemnej
    • wysokiej motywacji do pracy, zaangażowania i odpowiedzialności
    • umiejętności szybkiego uczenia się
    • inicjatywy w poszukiwaniu nowych rozwiązań
    • zdolności planowania i organizacji pracy
    • gotowości do wyjazdów służbowych
    • prawa jazdy kat. B – warunek konieczny
    • wysokiej kultury osobistej

    W zamian oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
    • szansa na rozwój zawodowy
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności
    • bogaty Pakiet Socjalny

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)