Tarkon Sp. z o.o.

Specjalista ds. kontroli zasobów materiałowych- Material Controller

Tarkon Sp. z o.o.O firmie

  • Mechaniczna 5, Tarnobrzeg
    Tarnobrzeg, podkarpackie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mechaniczna 5

Tarnobrzeg

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie obrotu materiałami w firmie

  • kontrola dostaw materiałów w zakresie zgodności treści certyfikatów z zamówieniami zakupu

  • dokonywanie zakupów farb oraz materiałów stalowych, monitorowanie dostaw

  • negocjowanie warunków handlowych

  • czynny udział w inwentaryzacjach magazynu farb i stali

  • archiwizacja dokumentów jakościowych artykułów stalowych oraz kart charakterystyki materiałów malarskich

  • praca w systemie SAP w zakresie operacji magazynowych związanych z dostawami i rozchodami farb i materiałów stalowych

  • nadzór nad odpadami niebezpiecznymi, zbieranie i archiwizowanie danych wymaganych do raportowania dla inspekcji ochrony środowiska

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (mile widziane techniczne) lub wykształcenie wyższe

  • umiejętności analityczne i organizacyjne

  • umiejętność pracy w zespole

  • punktualność i dokładność

Mile widziane

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego/ niemieckiego/ francuskiego

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i umiejętności

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie