Oferta pracy

Specjalista ds. Kontroli Zgodności Procesów Biznesowych

Integer Group Services Sp. z o.o

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Czerniakowska 87a

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżące prowadzenie kluczowych kontroli finansowych w zakresie poprawności dokumentów finansowych przygotowywanych dla klientów InPost

  • monitorowanie zgodności przebiegu procesów, których wynikiem są dokumenty finansowe przygotowywane dla klientów InPost

  • wyszukiwanie powodów nieprawidłowości w procesach oraz proponowanie i wprowadzanie działań naprawczych mających na celu eliminowanie ryzyka finansowego

  • identyfikowanie czynników wpływających na produktywność procesów oraz rekomendowanie zmian w celu ich optymalizacji

  • sporządzanie dokumentacji z kluczowych kontroli finansowych

  • sporządzanie informacji o wynikach przeprowadzonych kontroli na potrzeby Grupy Kapitałowej

  • monitorowanie wdrażania zaleceń pokontrolnych

  • ścisła współpraca z biznesem w celu rozumienia kontrolowanych procesów biznesowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w naukach ekonomicznych, matematycznych, inżynieryjnych lub statystycznych

  • doświadczenie na stanowisku analitycznym

  • wiedza w zakresie obsługi MS Office, w szczególności bardzo dobra znajomość programu Excel (Power Query, Power Pivot, modele danych)

  • umiejętność pracy na dużych zbiorach danych, optymalizacji obliczeń/zapytań, wizualizacji danych

  • dokładność i staranność

  • wysoki poziom zdolności analitycznych

  • samodzielność w działaniu

  • umiejętności komunikacyjne i chęć pracy w zespole (obecnie zespół liczy ok. 15 osób i ciągle się rozwija)

  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziane

  • znajomość zagadnień z zakresu metodyki przeprowadzania audytu wewnętrznego, analizy ryzyka, lub przeprowadzania kontroli wewnętrznej

  • doświadczenie w branży logistycznej

  • znajomość SQL

To oferujemy

  • ciekawą pracę w modelu hybrydowym z możliwością korzystania z komfortowych biur w Krakowie lub Warszawie

  • bogaty pakiet benefitów (m.in.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, system kafeteryjny, platforma do nauki języków)

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • premie kwartalne powiązane z wynikami pracy

  • możliwość poznania złożonej organizacji będącej liderem w swojej branży

  • bardzo przyjazną atmosferę, opartą na pomocy i współpracy

  • rozwój zawodowy i osobisty

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje!

Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-)?

Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Przewiń do profilu firmy