Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kontrolingu - Analityk ds. Kontrolingu

DOMAX SP. Z O.O.

Aleja Parku Krajobrazowego 109

Łężyce (pow. wejherowski)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca analiza danych operacyjnych firmy oraz kontrola wyceny w systemie ERP;

  • Tworzenie bazowej wyceny dla produktów i wyrobów;

  • Analiza kosztów i ocena efektywności przedsiębiorstwa;

  • Przygotowywanie raportów, analiz i sprawozdań dla zarządu i kierownictwa;

  • Wsparcie w rozwoju i rozbudowie obecnych narzędzi i systemów analitycznych w firmie;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki to ekonomia, finanse i rachunkowość;

  • Roczne doświadczenie w dziale kontrolingu, finansowym lub analitycznym;

  • Znajomośći zasad rachunkowości zarządczej lub finansowej;

  • Biegła obsługa komputera - w tym MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem arkusza kalkulacyjnego MS Excel (na poziomie średnio-zaawansowanym);

  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP, hurtownią danych lub BI;

  • Znajomość języka SQL na poziomie podstawowym;

  • Zdolność analitycznych, dobra organizacja własnej pracy, sumienność i odpowiedzialność;

Mile widziane

  • Otwartość oraz chęć dalszego rozwoju własnych umiejętności;

  • Samodzielność, dociekliwość i rzetelność w zakresie wykonywania powierzonych zadań;

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;

  • Narzędzia, szkolenie i wsparcie w zakresie powierzonych obowiązków,

  • Samodzielne stanowisko;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Preferujemy zatrudnienie na umowę o pracę - na starcie podpisujemy umowę na okres próbny, potem na czas określony i dalej nieokreślony.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

Firma Domax, największy polski producent okuć metalowych, złącz ciesielskich oraz dekoracji ogrodowych.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto

  • Uważamy, że stabilność to podstawa - Charakteryzuje nas stabilna sytuacja finansowa. Wypłata zawsze jest na czas.

  • Zatrudniamy na umowę o pracę - Na starcie podpisujemy umowę na okres próbny, potem umowę o pracę i tylko taką formę zatrudnienia uznajemy

  • Doceniamy zaangażowanie - Dbamy o dobrych pracowników. Niektórzy są z nami nawet 20 lat.

  • Pracujemy w nowoczesnym budynku - w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Bezpośrednie sąsiedztwo TPK sprawia, że zamiast miejskiego zgiełku, mamy codziennie odprężające widoki z okna

Miejsce pracy w lokalizacji z dogodnym dojazdem:

Autobusem – przystanek 100 metrów od wejścia do firmy

• Dojazd i powrót z dworca Rumia

• Dojazd i powrót z Gdynia Chylonia

Autem:

• z okolic dworca Rumia – 8 km / 12 minut

• z okolic Gdynia Chylonia – 9 km / 12 minut

• z okolic Gdynia Witomino – 11 km / 16 minut