Specjalista ds. Kontrolingu/ Analityk finansowy - Nowy Zakład Elektroniki

ZF Group

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie cen i raportów sprzedaży oraz przeprowadzanie analiz rentowności produktów

  • Monitorowanie oraz kontrolowanie miesięcznych odchyleń w zakresie sprzedaży i cen

  • Analiza i kontrola projektów pod względem planowanych i poniesionych kosztów oraz czynne uczestniczenie w budowaniu budżetu oraz prognoz miesięcznych

  • Udział w zamknięciach okresów rozliczeniowych – współpraca z działem księgowości

  • Wprowadzanie usprawnień procesów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (finanse, księgowość lub pokrewne)

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale kontrolingu, finansach lub księgowości

  • Dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość Pakietu Ms Office (w szczególności MS Excel i doświadczenie w pracy z bazami danych)

  • Skrupulatność, sumienność i systematyczność oraz umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej

  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • System benefitów

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

ZF Group

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think.act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla różnych rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony klimatu.

Przewiń do profilu firmy