Oferta pracy

Specjalista ds. Kontrolingu/Analityki

EKOPLON HANDLOWYO firmie

  • Grabki Duże (pow. staszowski)

    Grabki Duże (pow. staszowski), świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współudział w budżetowaniu i procesach kontroli budżetowej oraz analizę odchyleń pomiędzy budżetem a wykonaniem

  • tworzenie narzędzi kontrolingowych wspomagających podejmowanie decyzji

  • dostarczanie informacji zarządczej dla zarządu spółki i kierownictwa

  • współudział w tworzeniu i utrzymywanie systemu mierników operacyjnych dla głównych obszarów operacyjnych firmy

  • generowanie standardowych i niestandardowych raportów na potrzeby poszczególnych działów spółki

  • przygotowywanie analiz procesów funkcjonujących w spółce pod kontem ich efektywności finansowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne: zarządzanie, finanse, rachunkowość

  • doskonałą znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym naciskiem na MS Excel i MS Access)

  • umiejętność tworzenia makr i znajomość języka VBA oraz narzędzi usprawniających system raportowania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z systemem ERP oraz na stanowisku wymagającym sporządzania analiz, raportów oraz prezentacji danych

  • umiejętność inicjatywy w obszarze działania, samodzielność

  • doświadczenie w budowaniu modeli finansowych i oceny inwestycji

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • bardzo dobrą organizację pracy, terminowość

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

  • Praca w nowoczesnej i stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym

  • Ubezpieczenie grupowe - oferta dla Pracownika i członka Rodziny

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej obejmującej Pracownika i jego Rodzinę

  • Indywidualnie dobrany program wdrożenia w nowe obowiązki i środowisko pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

EKOPLON HANDLOWY

Osoba zatrudniona na tym stanowisku raportuje bezpośrednio do Zarządu Spółki, dla którego jest również biznes partnerem w optymalizacji wszystkich procesów funkcjonujących w firmie.

W strukturze organizacyjnej podlega bezpośrednio Wiceprezesowi Zarządu - Dyrektorowi Finansowemu.

Przewiń do profilu firmy