Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. kontrolingu

Glosel sp. z o.o. sp.k.

Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 6

Białostoczek

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie analiz i raportów zarządczych

  • Komunikowanie managerom działów wyników pochodzących z raportów i analiz

  • Analiza kosztów

  • Przygotowywanie budżetu, kontrola realizacji i analizowanie odchyleń

  • Przygotowywanie raportów, analizy i prezentacji wyników sprzedażowych oraz formułowanie wniosków i rekomendacji dla działu sprzedaży

  • Analiza rentowności produktów, kategorii i klientów

  • Rozwój narzędzi wspomagających podejmowanie decyzji

  • Rozwój narzędzi analitycznych, w tym automatyzacja raportów cyklicznych (BI)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne z zakresu finansów (kontroling, rachunkowość lub pokrewne)

  • 2 lata doświadczenia w kontrolingu

  • Doświadczenie w opracowywaniu raportów i analiz sprzedażowych - warunek konieczny

  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej oraz rachunku kosztów

  • Znajomość procesu budżetowania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym biegła znajomość Excela)

  • Inicjatywa i proaktywność w działaniu

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2

Mile widziane

  • Znajomość SQL

To oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w jednej z większych spółek e-commerce

  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego

  • Wsparcie, przyjazną atmosferę, pracę w dobrym, zgranym i zorientowanym na sukces zespole

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, medycznego i pakietu sportowego

  • Zniżki pracownicze na cały asortyment TaniaKsiazka.pl i Bee.pl

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • system premiowy

Polska firma działająca od ponad 20 lat w obszarze sprzedaży internetowej, Glosel spółka z o. o. s. k. właściciel sklepów internetowych TaniaKsiazka.pl i Bee.pl poszukuje Kandydatek/Kandydatów z doświadczeniem w branży e-commerce lub handlowej na stanowisko

Przewiń do profilu firmy