Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kontrolingu

Glosel sp. z o.o. sp.k.O firmie

Glosel sp. z o.o. sp.k.

Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 6

Białostoczek

Białystok

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie analiz i raportów zarządczych
  • Komunikowanie managerom działów wyników pochodzących z raportów i analiz
  • Analiza kosztów
  • Przygotowywanie budżetu, kontrola realizacji i analizowanie odchyleń
  • Przygotowywanie raportów, analizy i prezentacji wyników sprzedażowych oraz formułowanie wniosków i rekomendacji dla działu sprzedaży
  • Analiza rentowności produktów, kategorii i klientów
  • Rozwój narzędzi wspomagających podejmowanie decyzji
  • Rozwój narzędzi analitycznych, w tym automatyzacja raportów cyklicznych (BI)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne z zakresu finansów (kontroling, rachunkowość lub pokrewne)
  • 2 lata doświadczenia w kontrolingu
  • Doświadczenie w opracowywaniu raportów i analiz sprzedażowych - warunek konieczny
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej oraz rachunku kosztów
  • Znajomość procesu budżetowania
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym biegła znajomość Excela)
  • Inicjatywa i proaktywność w działaniu
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2

Mile widziane

  • Znajomość SQL

To oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w jednej z większych spółek e-commerce
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Wsparcie, przyjazną atmosferę, pracę w dobrym, zgranym i zorientowanym na sukces zespole
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, medycznego i pakietu sportowego
  • Zniżki pracownicze na cały asortyment TaniaKsiazka.pl i Bee.pl

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • system premiowy

Polska firma działająca od ponad 20 lat w obszarze sprzedaży internetowej, Glosel spółka z o. o. s. k. właściciel sklepów internetowych TaniaKsiazka.pl i Bee.pl poszukuje Kandydatek/Kandydatów z doświadczeniem w branży e-commerce lub handlowej na stanowisko

Aktualne oferty pracodawcy
Kontr/2022/08

Specjalista ds. kontrolingu, Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, Białostoczek, Białystok