Specjalista ds.Kontrolingu

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-05-16
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 2019-06-15)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą z kilkudziesięcioletnią tradycją, jednym z największych pracodawców na Podlasiu. Specjalizujemy się w wytwarzaniu plastikowych elementów oraz montażu wyrobów gotowych między innymi dla takich globalnych marek jak Philips, Lavazza czy Wagner. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

    SPECJALISTA DS.KONTROLINGU

    (miejsce pracy: Białystok)

    Kluczowe obowiązki:

    • Udział w procesie budżetowania – tworzenie budżetu, analiza wykonania
    • Analiza zapisów na kontach księgowych – analizowanie przychodów i kosztów oraz ich zgodności z założeniami budżetowymi
    • Ustalanie odchyleń od założeń budżetowych i wyjaśnianie ich przyczyn
    • Przygotowywanie zestawień, sprawozdań i raportów kontrolingowych
    • Sporządzanie kalkulacji

    Wymagania na stanowisku:

    • Wykształcenie Wyższe (preferowane ekonomiczne, matematyczne lub informatyczne)
    • Znajomość programu MS Excel (tworzenie tabel, zestawień, raportów)
    • Mile widziane doświadczenie w dziale analiz lub finansowym
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia
    • Dokładność
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub inne formy zatrudnienia
    • Pracę w międzynarodowym środowisku pozwalającą wykorzystywać i rozwijać umiejętności zawodowe
    • Realizację wielu wyzwań
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
    • Pakiet socjalny (ZFŚS, karty Multisport itp.)
    • Opieka medyczna
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że będziemy kontaktowali się tylko z wybranymi kandydatami.