Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kontrolingu biznesowego

TREND GLASS Sp. z o.o.O firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i raportowanie wyników obszarów spółek zależnych;

  • Udział w procesie budżetowania oraz prognozowania finansowego; miesięczne planowanie kosztów;

  • Tworzenie, aktualizowanie oraz utrzymywanie modeli prognostycznych

  • Tworzenie projekcji rachunku wyników / bilansu / cashflow

  • Kontrola realizacji budżetu, analiza odchyleń

  • Wsparcie w kalkulacji kosztów wytworzenia produktów

  • Raportowanie zarządcze, przygotowanie analiz na potrzeby Zarządu

  • Rozwijanie narzędzi kontrolingowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (kontroling, finanse i rachunkowość, ekonometria );

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej i kontrolingu

  • Bardzo dobre znajomość pakietu MS Office, a w szczególności programu Excel;

  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność oraz umiejętność argumentowania

  • Poszukiwanie rozwiązań i nastawienie na usprawnianie działań;

  • Zdolności analityczne, oraz umiejętność wnioskowania i prezentowania wyników w ustrukturyzowany sposób;

  • Samodzielność, skrupulatność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;

  • Znajomość VBA / SQL mile widziana

To oferujemy

  • pracę w bardzo dobrej atmosferze;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • realny wpływ na rozwój firmy;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

TREND GLASS Sp. z o.o.

renomowany producent wysokiej jakości produktów szklanych,

w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy