Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kontrolingu

  • Błonie, Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Nowy Dwór Mazowiecki, Pruszków, Piastów, Żyrardów, Mszczonów, Legionowo, Brwinów, Milanówek, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

    Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Błonie, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Milanówek, Mszczonów, Nowy Dwór Mazowiecki, Piastów, Pruszków, Sochaczew, Warszawa, Żyrardów
    Nr ref.: 0019545
    Rodzaj pracy: Praca stała
    Zakres obowiązków:
    • Przygotowywanie analiz kosztów i raportów dotyczących poszczególnych produktów/działań
    • Udział w procesie sporządzania budżetów, planów i prognoz finansowych (średnio oraz długoterminowych)
    • Gromadzenie danych finansowych do comiesięcznych raportów i analiz
    • Współpraca z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi Firmy
    • Inicjowanie działań naprawczych oraz optymalizujących przychody i koszty
    Oczekiwania:
    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w przygotowywaniu analiz kosztów i odchyleń kosztowych
    • Prowadzenie kontrolingu w firmie z udziałem spółek zależnych i niezależnych.
    • Doświadczenie w sporządzaniu budżetów finansowych
    • Doświadczenie w finansach (Bilans, Rachunek Zysków i Strat Cashflow
    • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym - warunek konieczny
    • Praktyczna znajomość języka SQL oraz VBA
    • Wysokie umiejętności analityczne
    • Dokładność i samodzielność w działaniu
    • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz ustalania priorytetów
    Oferta:
    • Miejce pracy: Błonie k. Warszawy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Szeroki pakiet benefitów: opieka medyczna, pakiet sportowy, rabat na paliwo
    • Uczestnictwo w szkoleniach
    • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Ciekawe wyzwania zawodowe
    Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.