Oferta pracy

Specjalista ds. Kontrolingu / Controller Finansowy

GRUPA NEUCA

  • Forteczna 35, Wrzosy, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

GRUPA NEUCA

Forteczna 35

Wrzosy

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i wsparcie procesu planowania budżetowego,

  • prowadzenie procesu rozliczeń budżetowych w ustalonym obszarze biznesowym,

  • przygotowanie raportów budżetowych dla Zarządu i menedżerów,

  • wykonywanie analiz ekonomiczno - finansowych,

  • przygotowanie prognoz budżetowych,

  • tworzenie i rozwijanie modeli controllingowych wspierających decyzje biznesowe,

  • konsultacje, doradztwo i bezpośrednie wsparcie menedżerów w realizacji celów biznesowych,

  • przygotowanie rekomendacji decyzji biznesowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnych obowiązkach,

  • wiedza z zakresu kontrolingu / rachunkowości zarządczej,

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki to: ekonomia, finanse i/lub zarządzanie,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • bardzo dobra znajomość i rozumienie narzędzi pakietu MS Office - w szczególności: Excel, Access,

  • umiejętność efektywnego uczenia się i rozwijania kompetencji,

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie znajomość OLAP i/lub narzędzi Business Intelligence, a także wiedza z zakresu standardów MSSF (MSR).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej branży,

  • pracę w centralnym kontrolingu - możliwość tworzenia koncepcji i rozwiązań kontrolingowych,

  • odpowiedzialną oraz pełną wyzwań pracę,

  • pracę z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi kontrolingowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników