Ta oferta pracy jest nieaktualna od 288 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kontrolingu

  • Wałbrzych, Dzierżoniów, Nowa Ruda, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-12-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Dzierżoniów, Nowa Ruda, Wałbrzych
    Nr ref.: SK/RK

    Obowiązki:

    • obsługa bieżącego raportowania w zakresie bilansowym oraz wynikowym,
    • wsparcie procesu budżetowania oraz analiza odchyleń,
    • realizacja bieżących zadań działu controllingu,
    • wsparcie procesu zamknięcia miesiąca w systemie SAP,
    • wdrażanie nowych narzędzi controllingowych,
    • kontrola marż,
    • sporządzanie analiz ekonomicznych,
    • ocena opłacalności inwestycji.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu, analiz,
    • znajomość SAP,
    • umiejętności analityczne,
    • zorientowanie na pracę w zespole,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • gotowość do wyjazdów służbowych,
    • odpowiedzialność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.

    Nasz Klient oferuje:

    • interesującą pracę w międzynarodowej firmie o dobrych opiniach rynkowych,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach globalnych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

    Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

    Wpis KRAZ: 8162