Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kontrolingu Fabryki

TPV Displays Polska Sp. z o.o.O firmie

TPV Displays Polska Sp. z o.o.

Złotego Smoka 9

Gorzów Wielkopolski

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w przygotowywaniu miesięcznych/kwartalnych/rocznych planów, budżetów
  • Kontrola i analiza wyników/kosztów w stosunku do planów/budżetu
  • Sporządzanie raportów dla potrzeb firmy, grupy i audytorów
  • Kalkulacja cen materiałów i wyrobów
  • Weryfikacja zleceń produkcyjnych
  • Udział w inwentaryzacji majątku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: finanse, księgowość
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w SAP mile widziana
  • Znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie;
  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe;
  • Możliwość rozwoju.

Specjalista ds. Kontrolingu Fabryki, Złotego Smoka 9, Gorzów Wielkopolski