Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. kontrolingu finansowego

Delikatesy Centrum

  • Bobowa

    Bobowa, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo procesie planowania i budżetowania;

  • Czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca, w tym kalkulowanie rezerw;

  • Udział w rozliczeniach budżetowych, analiza odchyleń;

  • Udział w weryfikacji nowych inwestycji;

  • Raportowanie oraz analiza sprzedaży i marży, w tym analiza księgowań;

  • Szybkie identyfikowanie problemów związanych z działalnością jednostki biznesowej na podstawie analizy wyników finansowych wraz z przekazaniem informacji do odpowiednich osób;

  • Analiza KPI;

  • Wykonywanie bieżących analiz i raportów;

  • Przygotowywanie analiz ad-hoc.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)

  • Doświadczenie 1-2 lata

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel i PowerPoint, mile widziana znajomość narzędzi analitycznych (np. Power BI)

  • Umiejętności analityczne, dokładność, samodzielność

  • Mieć dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Asertywność i rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o dużym potencjale do rozwoju;

  • Pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi z pasją;

  • Wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji, dużą samodzielność;

  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG.

Przewiń do profilu firmy