Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego

Powerbike S. A.O firmie

Powerbike S. A.

Batorowska 20

Dąbrowa (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • udział w sporządzaniu budżetu rocznego
  • comiesięczna analiza i kontrola wykonania budżetu dla centrów kosztowych, zbieranie informacji dotyczących przyczyn odchyleń
  • przygotowywanie okresowych raportów, analiz oraz zestawień, kontrola kosztów poszczególnych obszarów funkcjonowania firmy,
  • przygotowywanie raportów dla instytucji zewnętrznych
  • pomoc w przygotowaniu dokumentacji księgowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy
  • wsparcie działu finansowo-księgowego
  • ścisła współpraca z Dyrektorem Finansowym i Głównym Księgowym
  • wsparcie w budowaniu i usprawnianiu narzędzi kontrolingowych, raportowych, administracja elektronicznym obiegiem dokumentów

Nasze wymagania

  • absolwent/ka lub student/ka studiów o profilu ścisłym, w szczególności Finanse i Rachunkowość, Ekonomia
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • 3-letnie doświadczenie w obszarze finansowo-księgowym, kontrolingu
  • umiejętności analityczne
  • sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • doświadczenie w procesach budżetowania
  • terminowość, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań - bardzo dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • nabycie cennego doświadczenia (z dziedziny finansów, księgowości, rozliczeń, statystyki)
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wysoką kulturę organizacyjną (spotkania i eventy integracyjne)
  • benefity m.in. kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • szkolenia

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • Karta Multisport

Jazda na motocyklach to nasza pasja. Od 20 lat wspieramy motocyklistów w całej Europie, sprzedając i dystrybuując odzież i akcesoria dla riderów. Pracujemy szybko i zwinnie. Co roku osiągamy imponujące wyniki, ale bez korpopresji. Nie mnożymy wyników, tylko dzielimy się rozwiązaniami. Lubimy swoją pracę i ludzi, którzy nas otaczają, dlatego już od progu czuć u nas świetną atmosferę. Chcesz się o tym przekonać? Aplikuj już dziś.

Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego, Batorowska 20, Dąbrowa (pow. poznański)