Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego

Powerbike S. A.O firmie

Powerbike S. A.

Batorowska 20

Dąbrowa (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • udział w sporządzaniu budżetu rocznego

  • comiesięczna analiza i kontrola wykonania budżetu dla centrów kosztowych, zbieranie informacji dotyczących przyczyn odchyleń

  • przygotowywanie okresowych raportów, analiz oraz zestawień, kontrola kosztów poszczególnych obszarów funkcjonowania firmy,

  • przygotowywanie raportów dla instytucji zewnętrznych

  • pomoc w przygotowaniu dokumentacji księgowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy

  • wsparcie działu finansowo-księgowego

  • ścisła współpraca z Dyrektorem Finansowym i Głównym Księgowym

  • wsparcie w budowaniu i usprawnianiu narzędzi kontrolingowych, raportowych, administracja elektronicznym obiegiem dokumentów

Nasze wymagania

  • absolwent/ka lub student/ka studiów o profilu ścisłym, w szczególności Finanse i Rachunkowość, Ekonomia

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel

  • 3-letnie doświadczenie w obszarze finansowo-księgowym, kontrolingu

  • umiejętności analityczne

  • sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność

  • doświadczenie w procesach budżetowania

  • terminowość, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań - bardzo dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • nabycie cennego doświadczenia (z dziedziny finansów, księgowości, rozliczeń, statystyki)

  • przyjazną atmosferę pracy

  • wysoką kulturę organizacyjną (spotkania i eventy integracyjne)

  • benefity m.in. kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe

  • szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • Karta Multisport

Jazda na motocyklach to nasza pasja. Od 20 lat wspieramy motocyklistów w całej Europie, sprzedając i dystrybuując odzież i akcesoria dla riderów. Pracujemy szybko i zwinnie. Co roku osiągamy imponujące wyniki, ale bez korpopresji. Nie mnożymy wyników, tylko dzielimy się rozwiązaniami. Lubimy swoją pracę i ludzi, którzy nas otaczają, dlatego już od progu czuć u nas świetną atmosferę. Chcesz się o tym przekonać? Aplikuj już dziś.

Przewiń do profilu firmy