Oferta pracy

Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego

JELCZ Sp. z o.o.O firmie

  • Jelcz-Laskowice

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

Opis stanowiska / Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych wraz z ich interpretacją (wynik spółki, płynność finansowa, wydatki inwestycyjne, struktura kosztów, odchylenia wyników w stosunku do prognoz, analiza marż i rentowności produktów i usług).
  • Przygotowywanie kalkulacji cen produktów i usług,
  • Współpraca przy przygotowywaniu budżetów i wieloletnich planów finansowych, przygotowanie założeń, tworzenie i weryfikowanie modeli finansowych,
  • Kalkulacje opłacalności projektów inwestycyjnych,
  • Kalkulacje oszczędności i aktywne uczestnictwo w różnych projektach oszczędnościowych,
  • Inicjowanie zmian oraz działań usprawniających procesy i procedury,
  • Rozwijanie narzędzi kontrolingowych.

Profil kandydata / Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • Minimum 4 letnie doświadczenie zawodowe w obszarach Kontrolingu Finansowego w firmie produkcyjnej,
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi aplikacji MS Office, a w szczególności programu Excel,
  • Wiedza z zakresu rachunkowości finansowej, zarządczej i budżetowania,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz dbałość o szczegóły,
  • Wysokie umiejętności analitycznego myślenia,
  • Znajomość systemu klasy ERP.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o bogatej tradycji i doświadczeniu w ramach umowy o pracę,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w różnorodnych zespołach pracowniczych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach systemu szkoleń oraz udział w konferencjach branżowych,
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez JELCZ Sp. z o.o. z siedzibą w Jelczu-Laskowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest JELCZ Sp. z o.o. z siedzibą w JElczu-Laskowicach przy ul. Inżynierskiej 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy