Oferta pracy

Specjalista ds. kontrolingu finansowego

Eurocash S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w procesie planowania i budżetowania;

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca, w tym kalkulacja rezerw ;

  • Udział w rozliczeniach budżetowych, analizach odchyleń;

  • Weryfikacja nowych inwestycji;

  • Raportowanie oraz analiza sprzedaży, marży i kosztów, w tym analiza księgowania;

  • Identyfikacja sytuacji problemowych w ramach działania jednostki biznesowej na podstawie analizy wyników finansowych;

  • Analiza KPI;

  • Bieżące i ad-hocowe analizy i raporty;

  • Wsparcie pozostałych pracowników oraz działów firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (obszar finansów / kontrolingu – np. finanse, rachunkowość, ekonomia itp.);

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze kontrolingu finansowego i operacyjnego;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Umiejętność organizacji pracy;

  • Umiejętność komunikacji i współpracy ;

  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu Ms Office, w szczególności programu Excel;

  • Mile widziana znajomość programu SAP.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku;

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w postaci różnorodnych projektów i szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne