Oferta pracy

Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego

Delikatesy Centrum

  • Taśmowa 7A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Taśmowa 7A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo procesie planowania i budżetowania

  • Czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca, w tym kalkulowanie rezerw

  • Udział w rozliczeniach budżetowych, analiza odchyleń

  • Udział w weryfikacji nowych inwestycji

  • Raportowanie oraz analiza sprzedaży i marży, w tym analiza księgowań

  • Szybkie identyfikowanie problemów związanych z działalnością jednostki biznesowej na podstawie analizy wyników finansowych wraz z przekazaniem informacji do odpowiednich osób;

  • Analiza KPI

  • Wykonywanie bieżących analiz i raportów

  • Przygotowywanie analiz ad-hoc

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrze znasz program MS Excel i PowerPoint

  • Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie w Dziale Kontrolingu Finansowego

  • Masz wykształcenie wyższe kierunkowe: Finanse i Rachunkowość, Ekonomia lub Zarządzania

  • Bardzo dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie

  • Posiadasz wysokie zdolności analityczne

  • Masz dobrą organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Jesteś asertywny i masz rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • karty przedpłacone

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Oferujemy najwyższy poziom usług i wyjątkową jakość asortymentu, który idzie w parze z tradycyjnymi wartościami. Nasza sieć obejmuje już ponad 1500 sklepów. I stale rośniemy! A to wszystko dzięki wysokiej jakości produktów, przyjaznej atmosferze w pracy, połączeniu tradycji z nowoczesnością oraz licznych przewag nad konkurencją. Możesz nam zaufać!

Przewiń do profilu firmy