Oferta pracy

Specjalista ds. kontrolingu finansowego

Linetech S.A.

Komitetu Obrony Robotników 45D

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w przygotowywaniu budżetu rocznego, prognoz, planów wieloletnich oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń

  • Uczestnictwo w przygotowaniu miesięcznych raportów zarządczych

  • Analiza odchyleń produkcyjnych

  • Monitorowanie zdolności produkcyjnych

  • Wprowadzenie modelu marżowego i rachunku kosztów

  • Analiza marżowości produktów

  • Przygotowywanie analiz projektowych

  • Tworzenie narzędzi i modeli dla celów kontrolingu finansowego

  • Przygotowywanie analiz i prezentacji ad hoc

  • Udział w procesie optymalizacji kosztów w Spółce

  • Monitorowanie, kontrola i usprawnianie procesów wewnątrz organizacji

  • Ścisła współpraca z działem operacyjnymi spółki, z działem księgowości oraz

  • Zarządem

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe: ekonomia / finanse / rachunkowość

  • Biegła znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem znajomości MS Excel

  • Doświadczenie w obszarze controllingu w spółce produkcyjnej będzie mile widziane

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, komunikatywność, samodzielność, inicjatywa w działaniu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Możliwość pracy zdalnej - 1 dzień w tygodniu

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie zajęć sportowych - karta Multisport

  • Bezpłatny dostęp do siłowni w biurze

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy

Linetech S.A. jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą w Europie Środkowo-Wschodniej w sektorze obsługi naziemnej statków powietrznych. Naszymi klientami są wiodące, międzynarodowe linie lotnicze.

Przewiń do profilu firmy