Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. kontrolingu finansowego

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w przygotowywaniu planu finansowego firmy i kontrola jego wykonania

  • Przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu

  • Ścisła współpraca z kierownikami projektów przy sporządzaniu i kontroli budżetów poszczególnych projektów

  • Współpraca z zespołem księgowości, w tym weryfikacja i akceptacja dokumentów kosztowych

  • Uczestnictwo w przygotowywaniu i wdrażaniu nowych narzędzi kontrolingowych oraz polityki raportowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne

  • Praktyczna wiedza z zakresu kontrolingu finansowego

  • Wiedza z zakresu rachunkowości

  • Preferowane doświadczenie zawodowe zdobyte podczas wdrażania systemów ERP

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Biegła obsługa MS Excel

  • Mile widzialne podstawy programowania Visual Basic

  • Wysokie umiejętności analityczne

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Komunikatywność i inicjatywa w działaniu

  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w biurze ILF w Warszawie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, zgranym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna