Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Kontrolingu

SPIE Elbud Gdańsk S.A.O firmie

SPIE Elbud Gdańsk S.A.

Marynarki Polskiej 87

Gdańsk

Grupę SPIE SAG reprezentują w Polsce spółki SPIE Elbud Gdańsk S.A. oraz SPIE Elbud Kraków Sp. z o.o. Obie firmy posiadają wysokie kompetencje w zakresie inżynierii, budowy i modernizacji sieci elektroenergetycznych.
Spółki SPIE Elbud Gdańsk S.A. oraz SPIE Elbud Kraków Sp. z o.o. należą do jednych z największych firm w Polsce świadczących usługi w zakresie infrastruktury elektroenergetycznej dla przedsiębiorstw zajmujących się dystrybucją i przesyłem energii elektrycznej.
Grupa SPIE SAG jest jednym z wiodących europejskich dostawców usług i systemów w zakresie energetyki, sieci gazowych i wodnych oraz instalacji do wytwarzania, dostarczania i użytkowania energii elektrycznej, wody i gazu.

Aktualnie poszukujemy kandydata do zatrudnienia w spółce SPIE Elbud Gdańsk na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

  • współudział w procesie budżetowania dla spółek w ramach Grupy SPIE
  • przygotowywanie analiz finansowych, raportów i prezentacji na potrzeby spółki i Grupy SPIE
  • kontrola spójności i analiza pozyskanych danych ze spółek podległych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunek ekonomiczny)
  • specjalistyczna wiedza w zakresie kontrolingu, w tym kontrolingu na poziomie grupy kapitałowej
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowiskach związanych z budżetowaniem, raportowaniem, analizą kosztów w spółkach realizujących projekty (np. w branży budowlanej)
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • znajomość pakietu MS Office (głównie w zakresie wykorzystania programu Excel, PowerPoint)

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym (pozwalającym na swobodną komunikację telefoniczną i mailową)

Oferujemy:

  • ciekawą pracę
    w dużej i renomowanej firmie
  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę (pełen etat)
  • karta
    sportowa
  • bilety
    do kina/ teatru
  • świadczenie
    urlopowe
  • karta podarunkowa
    na święta
  • prywatną opiekę medyczną
  • prężnie działający klub sportowy
    SPIE Sport Team
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dobrą lokalizację
    biura (parking)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając na przycisk APLIKUJ:

Ogłoszenie archiwalne