Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Kontrolingu

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Metali NieżelaznychO firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Sieć Badawcza Łukasiewicz –  Instytut Metali Nieżelaznych jest jednostką naukową przemysłu metali nieżelaznych w Polsce. Kompleksowa działalność obejmuje wszystkie fazy procesu produkcji materiałów metalicznych: od przeróbki rud po technologie otrzymywania nowoczesnych produktów, spełniające normy środowiskowe. Nasza oferta obejmuje: prace badawczo-rozwojowe w celu opracowania nowych technologii, optymalizacji procesów przemysłowych, modernizacji linii produkcyjnych, konstrukcji urządzeń, usługi pomiarowe i analityczne.

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych, ul. Sowińskiego 5, 44-100 Gliwice

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie oraz kontrola i analiza wykonania rocznych i kwartalnych planów finansowych;
  • monitorowanie realizacji projektów długoterminowych;
  • okresowy przegląd wyników  we współpracy z kierownikami komórek organizacyjnych;
  • analiza rentowności planowanych projektów i inwestycji;
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych;
  • kwartalna i roczna wycena projektów długoterminowych;
  • rozwój narzędzi kontrolingowych;
  • wsparcie kierowników komórek organizacyjnych w zakresie planowania i prowadzenia projektów (finansowo-prawne);
  • monitoring i analiza kosztów pośrednich - optymalizacja poziomów;
  • udział w przygotowywaniu planów komercjalizacji i planów wdrożeniowych;
  • udział w przygotowaniu studium wykonalności w zakresie efektywności ekonomicznej danej technologii.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie  ekonomiczne - preferowany kierunek : finanse i rachunkowość,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość zagadnień  rachunkowości zarządczej ,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • preferowane doświadczenie w pracy w dziale kontrolingu  i  umiejętność przygotowania wycen kontraktów długoterminowych zgodnie z ustawą o  rachunkowości.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Oferty w zamkniętych kopertach z dopiskiem „SPECJALISTA ds. KONTROLINGU”, zawierające wszystkie wymagane dokumenty  wraz z podpisaną ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI  i oświadczeniem o zapoznaniu się z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ  W PROCESIE REKRUTACJI, prosimy kierować do dnia 31.08.2020 r. na adres:

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych
Departament Kadr i Obsługi
ul. Sowińskiego 5, 44-100 Gliwice
tel. 32 23 80 220

e-mail [email protected]

Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Komisja rekrutacyjna na każdym etapie postępowania może zakończyć proces naboru bez podania przyczyny.

Ogłoszenie archiwalne