Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kontrolingu

  • Goleniów, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Intraservis Job Sp. z o.o. Sp. kom.

    Intraservis, to międzynarodowa grupa podmiotów działających w branży HR
    www.intraservis.pl

    Miejsce pracy: Goleniów

    ZADANIA:

    • udział w tworzeniu budżetu Spółki i kontrola kosztów ogólnych podległych jednostek.
    • przygotowanie raportów i analiz finansowych z działalności Spółki
    • planowanie, aktualizacja budżetów realizowanych kontraktów, bieżąca analiza wyniku finansowego i przygotowanie harmonogramów finansowych.
    • monitorowanie ryzyk ekonomicznych, współpraca z działem prawnym
    • udział w sporządzaniu oraz weryfikacji rezerw kosztowych,
    • weryfikacja, ewidencja, dekretacja i zatwierdzanie dokumentów kosztowych, weryfikacja zgodności  wykonanych usług lub dostaw zgodnie z zawartymi umowami.
    • kontrola wystawianych  dokumentów księgowych (faktury VAT, noty obciążeniowe)
    • analiza i weryfikacja rozrachunków
    • przygotowywanie bieżących raportów finansowych
    • kontrola oraz weryfikacja obciążeń wewnętrznych  między spółkami należącymi do grupy kapitałowej
    • kontrola prawidłowej realizacji procesu zakupów pod kątem obowiązujących procedur
    • weryfikacja gwarancji ubezpieczeniowych/bankowych, zabezpieczeń finansowych przekazywanych przez Kontrahentów.
    • weryfikacja i zatwierdzanie raportów miesięcznych i rocznych
    • analiza kont  bankowych

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    • minimum 4 lat doświadczenia w obszarze kontroli kosztów,
    • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki ekonomiczne)
    • rozwiniętych umiejętności analitycznych, skrupulatności i dokładności
    • elastyczności i umiejętności dostosowywania się do dynamicznego i zmieniającego się otoczenia
    • wysokiej kultury osobistej, ambicji i determinacji w osiąganiu celów
    • zaangażowania w pracę na rzecz osiągnięcia sukcesu przez Zespół
    • wykazywania pozytywnej i optymistycznej postawy, czerpania energii z pracy i sukcesów
    • mobilności i dyspozycyjności

    ZAPEWNIAMY:

    • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • elastyczne godziny pracy
    • możliwość pracy zdalnej (2x w miesiącu)
    • stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
    • bardzo dobrą atmosferę pracy
    • niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Intraservis Job sp. z o.o. sp. k.z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Intraservis Job sp. z o.o. sp.k.z siedzibą w Warszawie przy ul. Żurawiej. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami