Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kontrolingu i raportowania

GRODZISKA FABRYKA WYPOSAŻENIA WAGONÓW "GROWAG" sp. z o.o.

49

Grodzisk Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

Obszar kontrolingu i raportowania:

• tworzenie i generowanie raportów kontrolnych w cyklu miesięcznym (przychody, koszty produkcji, koszty ogólnego zarządu),

• koordynacja procesu akceptacji kosztów: monit wstrzymanych faktur, wstępny przegląd poprawności faktur, raport przeterminowanych zobowiązań,

• udział w procesie zamykania miesięcy / przygotowania sprawozdania finansowego,

• przygotowywanie i analiza raportów sprzedażowych,

• analiza stanów magazynowych i rotacji materiałów,

• weryfikacja wydań materiałów w referencji do zleceń (produkcyjne, reklamacyjne, inwestycyjne, wydania materiałów ogólnego zastosowania),

• analiza kosztów do poziomu projektu / zlecenia,

• docelowo ABC costing do poziomu klienta / produktu / projektu.

Obszar ERP:

• zbieranie wiedzy na temat funkcjonowania systemu, spisanie instrukcji dotyczących konkretnych funkcjonalności,

• zadania ad-hoc: zbieranie danych, analiza danych, modyfikacje w systemie.

Nasze wymagania

  • rozumienie podstawowych procesów w organizacji (zakupy, gospodarka magazynowa, produkcja oraz przełożenie na zdarzenia o charakterze księgowym),

  • łatwość poruszania się systemach ERP / systemach bazodanowych,

  • doświadczenie z raportowania i prowadzenia podstawowych analiz,

  • dociekliwość, skrupulatność i myślenie procesowe.

Mile widziane

  • doświadczenie w księgowości / controllingu / działach analitycznych lub raportowych (1-4 lat doświadczenia).

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i cenionej przez klientów firmie o bogatej 50-letniej tradycji oraz ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjny, adekwatny do posiadanych kwalifikacji oraz zaangażowania system wynagrodzenia i premiowania,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • atrakcyjny system premiowy

  • premia za polecenie nowego pracownika

  • możliwość udziału w specjalistycznych kursach

  • system kafeteryjny

  • imprezy firmowe

  • możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikuj.

Jesteśmy wiodącym dostawcą siedzeń pasażerskich do transportu kolejowego oraz amortyzatorów hydraulicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy