Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kontrolingu i raportowania

ZIEMIA INWESTYCJE Sp. z o.o. Sp.k.

Aleje Jerozolimskie 123A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie bieżących, cyklicznych raportów oraz analiz ad-hoc, wspomagających proces zarządzania na potrzeby Dyrektora Operacyjnego oraz Zarządu

  • Uczestnictwo w przygotowywaniu budżetu, planów oraz prognoz, kontrola ich realizacji

  • Analizowanie, weryfikowanie i raportowanie danych finansowych od strony przychodowej i kosztowej

  • Współpraca z zewnętrznym działem księgowości oraz analitykami finansowymi

  • Tworzenie oraz rozwijanie narzędzi do raportowania danych biznesowych

  • Automatyzacja procesów raportowania i kalkulacji

Nasze wymagania

  • Ukończone studia licencjackie lub magisterskie, kierunkowe (finanse, bankowość, ekonomia, nauki ścisłe)

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Specjalisty ds. kontrolingu , Analityka finansowego

  • Umiejętność analitycznego myślenia i dokonywania syntez

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excela

  • Samodzielność, zdolność rozwiązywania problemów, terminowość, skrupulatność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki i zadania

  • Świetna organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia

  • Umowę o pracę na pół etatu

  • Świetną atmosferę i młody startup’owy zespół

  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy

  • Samodzielność w działaniu i otwartość na nowe pomysły

  • Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Ziemia Inwestycje zajmuje się developmentem i sprzedażą działek rekreacyjnych i wakacyjnych Polsce, w ciekawy, nowatorski sposób. Z wykorzystaniem najnowszych technologii i wielu niestandardowych rozwiązań. Pracujemy w młodym zespole w start-upowym biurze w centrum Warszawy.

Przewiń do profilu firmy