Oferta pracy

Specjalista ds. Kontrolingu (k/m)

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.O firmie

  • Aleja Krakowska 61, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.

Aleja Krakowska 61

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca

  • współpraca z działem księgowości i centrum usług serwisowych

  • współudział w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń

  • wspieranie procesu raportowania na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

  • przygotowywanie raportów i analiz ad-hoc

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w dziale kontrolingu

  • wykształcenie wyższe lub w studneci ostatniego roku (ekonomia, finanse lub rachunkowość)

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość MS Excel

  • mile widziane doświadczenie w pracy z SAP CO/FI

  • znajomość zasad rachunkowości i analizy finansowej

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • umiejętność organizacji pracy własnej, skrupulatność i dokładność, inicjatywa i zaangażowanie

To oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku jednej z czołowych, globalnych firm handlowych

  • możliwości rozwoju i budowania ścieżki kariery w różnych obszarach związanych z działalnością sieci handlowej

  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowo-rekreacyjnych, dofinansowanie do posiłków, zniżki na zakupy w MAKRO)

  • bezpłatny parking do dyspozycji Pracowników

  • duży zakres samodzielności oraz przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.makro.pl

Przewiń do profilu firmy