Oferta pracy

Specjalista ds. kontrolingu

PPH Temar sp. z o.o. sp. k.O firmie

Rekrutacja zdalna

PPH Temar sp. z o.o. sp. k.

temar

Katowice

PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą: 40-749 Katowice, ul. Tartaczna 34

Największy w Polsce importer serów oraz artykułów nabiałowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

SPECJALISTY DS. KONTROLINGU

OPIS STANOWISKA

  • przygotowanie budżetu rocznego Spółki we współpracy z poszczególnymi komórkami organizacyjnymi firmy oraz bieżące monitorowanie jego realizacji
  • wspieranie Spółki w procesach optymalizujących koszty oraz efektywność finansową
  • sporządzanie cyklicznych raportów i analiz finansowych na potrzeby Zarządu
  • aktywny udział w doskonaleniu narzędzi kontrolingowych
  • kontrola prawidłowości dekretacji dokumentów przez poszczególne komórki organizacyjne Spółki zgodnie z przyjętą polityką rachunkowości i zarządczą w Spółce
  • rozliczanie kosztów floty samochodowej Spółki
  • koordynacja ubezpieczeń majątkowych Spółki, w tym: floty samochodowej, nieruchomości, kredytu kupieckiego itp.
  • rozliczanie i prowadzenie negocjacji warunków na dostawę mediów, w tym: energii, wody

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY

  • wykształcenia wyższego kierunkowe (ekonomiczne/finansowe)
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • biegłej obsługi MS Office (przede wszystkim MS Excel)
  • znajomości obsługi systemów ERP (znajomość systemu Comarch XL będzie dodatkowym atutem)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • kreatywności i samodzielności w poszukiwaniu rozwiązań
  • sumienności, rzetelności i bardzo dobrej organizacja pracy

OFERUJEMY

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z nowoczesnymi systemami i narzędziami pracy
  • pełną wyzwań pracę w rozwijającym się zespole działu finansowo-księgowego
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • zdobywanie nowych doświadczeń
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premię uznaniową
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę, dopłaty do wypoczynku
  • dofinansowanie do karty Multisport oraz bony świąteczne)

ZGŁOSZENIA (CV, list motywacyjny, referencje, zgodę na przetwarzanie danych osobowych)
prosimy nadsyłać klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy