Specjalista ds. kontrolingu

  • Kielce, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-09
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2018-12-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Folwark Samochodowy Sp. z o.o. autoryzowany wielomarkowy salon i serwis w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Kielce

    Twój profil zawodowy:

    Poszukujemy kandydatów/ki z wyższym wykształceniem (kierunki ekonomiczne) z minimum 3-letnim doświadczeniem zawodowym związanym z kontrolingiem i/lub audytem wewnętrznym. Posiadających ugruntowaną wiedzę na tematy księgowo-finansowe w przedsiębiorstwie oraz praktykę w tworzeniu raportów i sprawozdań finansowych , budżetów oraz procedur. Doskonale posługujących się arkuszem kalkulacyjnym Excel.

    Twój profil osobowy:

    Czekamy na ambitnych/e kandydatów/ki o doskonałych umiejętnościach analitycznych oraz komunikacyjnych.

    Twoje zadania:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozliczanie budżetów, audyt wewnętrzny kosztów i procesów oraz raportowanie wyników swojej pracy do Zarządu.

    Zatrudnionej osobie oferujemy stabilne zatrudnienie na nowo tworzonym, samodzielnym stanowisku, jak również atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

    Prosimy o przesyłanie aplikacji przez osoby spełniające ww. kryteria.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.