Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kontrolingu Komercyjnego

PACCOR POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Siemianowice Śląskie
    Siemianowice Śląskie, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w przygotowywaniu miesięcznych raportów finansowych;
  • Współpraca przy procesie budżetowania i prognozowania sprzedaży;
  • Analiza rentowności poszczególnych produktów, klientów i segmentów;
  • Bieżąca kontrola realizacji budżetu kosztów obszarów komercyjnych i przychodów ze sprzedaży wraz z analizą odchyleń;
  • Ścisła współpraca z zespołem zarządzającym spółką i pionem kierowniczym Działu Sprzedaży w ramach wsparcia kontrolingowego (autorskie raporty i narzędzia, analizy);
  • Kalkulacje opłacalności dla nowych produktów i klientów;
  • Analiza kluczowych wskaźników finansowych oraz rekomendacje dalszych działań;
  • Czynny udział w księgowych zamknięciach okresów;
  • Raportowanie do centrali firmy wg standardów wewnętrznych i IFRS.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość obsługi MS Office (w tym bardzo dobra znajomość EXCEL)
  • Silnie rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Dokładność i terminowość w wykonywaniu obowiązków;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i wyznaczania priorytetów;
  • Chęć uczenia się i rozwijania swoich umiejętności;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność skutecznej komunikacji na wszystkich szczeblach organizacji.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Dobre możliwości rozwoju zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Praca w dynamicznym zespole;
  • Premia za brak absencji;
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do przedszkola, paczki mikołajkowe dla dzieci, świąteczna pomoc finansowa, bilety do kina);
  • Refundacja kosztów doskonalenia (dofinansowanie nauki języków, studiów);
  • Preferencyjne ceny prywatnej opieki medycznej (Medivocer);
  • Program płatnych poleceń;
  • Premia uzależniona od poziomu realizacji ustalonych wskaźników;
  • Pracowniczy Program Emerytalny ( PPE);
  • Elastyczny czas pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

PACCOR POLSKA SP. Z O.O.

Jesteśmy dostawcą innowacyjnych opakowań z tworzyw sztucznych. Dzięki naszym produktom i niestandardowym rozwiązaniom klienci, zarówno globalne koncerny, jak i lokalne firmy, traktują nas jako partnera pierwszego wyboru w zakresie ochrony żywności, a także innych produktów. Nasze rozwiązania wychodzą naprzeciw aktualnym trendom rynkowym, a nie rzadko je wyprzedzają, m.in. dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii i nieszablonowemu podejściu w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb. Zatrudniamy ponad 3 000 uzdolnionych i zaangażowanych osób, w 15 krajach Europy i Ameryce Północnej. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności za ludzi i środowisko naturalne. Wszystkie nasze działania zmierzają jednocześnie do ochrony cennych produktów na rynku żywności i niespożywczych, jak i zasobów naturalnych. Warto podkreślić, iż jesteśmy liderem w przejściu na gospodarkę o obiegu zamkniętym przy pełnym wsparciu naszych pracowników. Uważamy, że jest to najlepszy sposób na osiągnięcie prawdziwego i zrównoważonego postępu w branży tworzyw sztucznych, a także na tworzenie wspólnych wartości dla wszystkich naszych partnerów, kooperantów oraz społeczeństwa.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref. SKK/2020

Specjalista ds. Kontrolingu Komercyjnego, Siemianowice Śląskie