Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. kontrolingu

KOSPEL S.A.O firmie

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • udział w budowaniu budżetów okresowych, kontroli ich realizacji oraz analiza odchyleń

  • przygotowywanie cyklicznych oraz bieżących raportów i analiz na potrzeby kierownictwa spółki i grupy kapitałowej

  • wsparcie w zakresie optymalizacji kosztów i przychodów

  • monitoring kluczowych wskaźników oraz rekomendowanie możliwych rozwiązań

  • sporządzanie prognoz finansowych

  • wsparcie rozwoju narzędzi kontrolingowych w oparciu o oprogramowanie BI

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane: kontroling, finanse, rachunkowość, kierunki ekonomiczne

  • min. 2 lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel - na poziomie zaawansowanym

  • wiedza z zakresu analizy i statystyki, rachunkowości finansowej i zarządczej

  • praktyczna znajomość zagadnień rachunkowości zarządczej i finansowej

  • znajomość narzędzi controllingowych,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość aplikacji typu BI

  • znajomość systemów ERP

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne wraz ze zdolnością prezentacji i uzasadniania przygotowanych przez siebie analiz

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, w firmie będącej liderem w swojej branży

  • pracę w ambitnym, entuzjastycznym zespole

  • ciekawe wyzwania i możliwość pracy z ekspertami

  • wynagrodzenie dopasowane do poziomu kompetencji

  • niezbędne narzędzia pracy

  • atrakcyjny pakiet socjalny - karty Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie, bony świąteczne itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • bony świąteczne

KOSPEL S.A.

Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata.

Przewiń do profilu firmy