Oferta pracy

Specjalista ds. kontrolingu kosztów

Santander Bank Polska

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie procesów raportowych w zakresie kosztów na potrzeby Grupy Santander

  • czynny udział: w procesie planowania kosztów oraz w rozwoju systemu do wielowymiarowej kalkulacji i raportowania kosztów jak też do planowania kosztów

  • tworzenie i rozwijanie raportów w systemie Oracle BI dot. kosztów w różnych przekrojach

  • analizowanie trendów, formułowanie wniosków i rekomendacji na potrzeby kierownictwa

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, matematyka, statystyka, ekonometria)

  • umiejętność wykorzystania SQL

  • praktyczna znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • doświadczenie z pracą na dużych zbiorach danych

  • wiedza i doświadczenie w zakresie pracy z bazami danych

  • umiejętności rozwiązywania problemów, analitycznego i logicznego myślenia

  • dobra organizacja czasu pracy i zadań

Mile widziane

  • znajomość tematyki kosztów, w tym metodologii ABC (Activity Based Costing)

To oferujemy

  • możliwość pracy na najlepszych systemach raportowych na rynku

  • możliwość rozwijania praktycznej wiedzy z zakresu Activity Based Costing

  • możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander

  • jasno określone cele i atrakcyjny system motywacyjny

  • wewnętrzne programy rozwojowe, szkolenia, projekty, akcje

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawności

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników