Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Kontrolingu

Exalo Drilling S.A.

Ignacego Łukasiewicza 3

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie planów/budżetów, prognoz finansowych oraz monitoring ich wykonania wraz z analizą i interpretacją odchyleń,

  • sporządzanie raportów i innych analiz o sytuacji finansowej Spółki, jej oddziałów i jednostek zależnych w zależności od potrzeb dla Zarządu, RN, PGNIG,

  • monitoring przychodów, kosztów oraz wyników projektów wiertniczych i serwisowych realizowanych w kraju i za granicą,

  • sporządzanie analiz finansowo - ekonomicznych w odniesieniu do pozyskania nowych kontraktów, rynków zagranicznych i realizacji nowych przedsięwzięć,

  • analiza segmentów działalności GK Exalo, dostarczanie materiałów i poszukiwanie rozwiązań dla zapewnienia jej optymalnej rentowności,

  • współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi Spółki, krajowymi i zagranicznymi oddziałami oraz jednostkami zależnymi celem pozyskania informacji dla przeprowadzenia wieloaspektowych analiz przychodowo – kosztowych i uzyskania zwrotnych informacji wyjaśniających,

  • wdrażanie efektywnych narzędzi analitycznych i usprawnianie systemu raportowania zarządczego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, pożądane w obszarze finansów, kontrolingu, ekonomii,

  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu,

  • znajomość zagadnień z zakresu analiz ekonomiczno-finansowych, rachunkowości zarządczej i finansowej,

  • umiejętność analitycznego myślenia i logicznej interpretacji danych biznesowych,

  • umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),

  • znajomość systemów klasy ERP - znajomość SAP (CO, FI, Hurtowania Danych) i HFM (Oracle Hyperion Financial Management) oraz znajomość branży wiertniczo-serwisowej - będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość języka angielskiego – stopień komunikatywny,

  • mile widziana będzie znajomość języka rosyjskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu,

  • realizację zadań we współpracy z doświadczonym zespołem,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych, poprzez udział w kursach, szkoleniach, studiach,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia świąteczne,

  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie, plan emerytalny finansowany przez pracodawcę,

  • dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • karta sportowa

EXALO DRILLING S.A. jest jednym z wiodących europejskich przesiębiorstw z sektora wierceń lądowych oraz profesjonalnych serwisów otworowych. Tradycja EXALO wywodzi się z połączenia takich firm jak: PNiG Kraków S.A., PNiG Jasło S.A., PNiG NAFTA S.A., PN „Diament” sp. z o.o. oraz ZRG Krosno sp. z o.o. Spółka posiada doświadczenie zbudowane w ponad 20 krajach Europy, Azji i Afryki. Jedną z kluczowych przewag konkurencyjnych EXALO są ludzie.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV poprzez Aplikuj najpóźniej do dnia 06.08.2021 roku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.