Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Kontrolingu

ZPUE S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie okresowych (standardowych) i raportów ad hoc dla Zarządu, kierownictwa, inwestorów, banków, centrali itp.

  • Kontrola realizacji założonych planów i budżetów, analiza odchyleń i rekomendacje działań;

  • Monitorowanie kosztów działalności spółki oraz ich optymalizacja;

  • Monitorowanie wydatków wynikających z prowadzonych procesów inwestycyjnych;

  • Ocena opłacalności trwających oraz planowanych zadań i projektów;

  • Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji;

  • Sugerowanie dostosowywania planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej;

  • Bieżąca współpraca z zespołem księgowym oraz innymi zespołami w firmie;

  • Kontrola przestrzegania procedur firmowych w zakresie związanym z finansami i księgowością;

  • Aktywne poszukiwanie i proponowanie rozwiązań zmierzających w kierunku poprawy efektywności działania obszaru kontrolingu oraz całej organizacji.

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu finansów;

  • Biegła znajomość MS Office w szczególności programu Excel oraz Access;

  • Umiejętność tworzenia kalkulacji kosztowych i procedur oraz narzędzi kontrolingowych;

  • Umiejętności analityczne;

  • Wysoka skrupulatność / sumienność;

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: rachunkowość, finanse, kontroling);

  • Gotowość do relokacji - miejsce pracy: Włoszczowa.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w innowacyjnej firmie produkcyjnej;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Wdrożenie do pracy na nowym stanowisku oraz wsparcie przełożonego;

  • Profesjonalne, dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy.

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od 31 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy