Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kontrolingu

Isono Cosmetics

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i kontrola budżetu, analiza odchyleń, opracowywanie prognoz finansowych (bieżące, miesięczne, kwartalne i roczne).

  • Kontrola procesów zamknięcia miesiąca i roku.

  • Terminowe przygotowywanie raportów, analiz finansowych, sprawozdań i statystyk.

  • Bieżąca współpraca z działem księgowości.

  • Kalkulacja, analiza, raportowanie wskaźników KPI.

  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi audytorami.

  • Przygotowanie prognoz rentowności i optymalizacji finansowania nowych projektów.

  • Monitorowanie budżetów poszczególnych działów.

  • Wskazywanie działań doskonalących, poprawiających efektywność kosztową i przychodową.

  • Wsparcie w podejmowaniu decyzji oraz doradztwo biznesowe dla Zarządu.

  • Kontrola i windykacja zobowiązań Klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne.

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Biegła znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej.

  • Umiejętności analityczne, zdolność do działania pod presją czasu, samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki, dokładność oraz bardzo dobra organizacją pracy.

  • Znajomość obsługi pakietu Office.

To oferujemy

  • udział w tworzeniu i wprowadzaniu na rynek nowej unikatowej marki dermokosmetycznej z aspiracjami bycia w TOP 10 w ciągu pięciu lat od wejścia na rynek

  • stabilne zatrudnienie

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny system premiowy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Jesteśmy twórcą i producentem dermokosmetyków wykorzystujących innowacyjną technologię nośników liposomowych. Marką stworzoną przez kobiety dla kobiet.

Tworzymy produkty do świadomej pielęgnacji skóry, które łączą w sobie zaawansowane rozwiązania naukowe i starannie dobrane składniki.

Naszą misją jest chęć ciągłego odkrywania i zaspakajania potrzeb kobiet, dowodzimy, że prawdziwe odkrycia pojawiają się na styku potrzeb ludzi i nauki.

Przewiń do profilu firmy