Oferta pracy

Specjalista ds. Kontrolingu

DOZ S.A.O firmie

DOZ S.A.

Gillette 11

Łódź

Opis Stanowiska:

  • Wsparcie w procesie budżetowania
  • Kontrola realizacji budżetu i analiza odchyleń
  • Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu Firmy
  • Analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.
  • Analiza kluczowych wskaźników finansowych oraz rekomendacje dalszych działań
  • Przygotowywanie dla działu księgowości danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów zarządczych
  • Przygotowywanie analiz oraz kontrola i analiza wyników finansowych
  • Wdrażanie nowych rozwiązań i narzędzi kontrolingowych w celu optymalizacji procesów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomości rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków
  • Doskonałej znajomości narzędzi analitycznych – MS Office w szczególności Excel
  • Znajomość SQL – mile widziana
  • Znajomość Tableau – jako dodatkowy atut

Oferujemy:

  • Ulubione miejsce pracy
  • Atmosferę wsparcia i życzliwość
  • Wysokie standardy etyczne
  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • Dobrą organizację pracy
  • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • Zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest DOZ S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, NIP: 6762175698, REGON: 357674992.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy