Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kontrolingu

ATLAS Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie analiz finansowych, analiz marż i innych zestawień kontrolingowych
  • udział w realizacji procesów związanych z comiesięcznym rozliczeniem produkcji
  • analiza i tworzenie rezerw finansowych
  • udział w procesie budżetowania w zleconym zakresie
  • monitorowanie realizacji budżetu kosztów
  • udział w innych projektach działu w tym projektach wdrożeniowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane o profilu ekonomicznym/matematycznym
  • mile widziane 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • biegła znajomość arkuszy kalkulacyjnych- warunek konieczny
  • znajomość kluczowych zasad rachunkowości i zagadnień kontrolingu
  • umiejętność pracy z systemami typu SAP lub IFS będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych
  • umiejętność analitycznego myślenia i umiejętności wyciągania wniosków
  • mile widziana znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • chęć do pogłębiania wiedzy i podejmowania nowych wyzwań
  • samodzielność i dokładność w realizowaniu zadań

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Specjalista ds. kontrolingu, Łódź