Oferta pracy

Specjalista ds. kontrolingu

ATLAS Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie analiz finansowych, analiz marż i innych zestawień kontrolingowych

  • udział w realizacji procesów związanych z comiesięcznym rozliczeniem produkcji

  • analiza i tworzenie rezerw finansowych

  • udział w procesie budżetowania w zleconym zakresie

  • monitorowanie realizacji budżetu kosztów

  • udział w innych projektach działu w tym projektach wdrożeniowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane o profilu ekonomicznym/matematycznym

  • mile widziane 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • biegła znajomość arkuszy kalkulacyjnych- warunek konieczny

  • znajomość kluczowych zasad rachunkowości i zagadnień kontrolingu

  • umiejętność pracy z systemami typu SAP lub IFS będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych

  • umiejętność analitycznego myślenia i umiejętności wyciągania wniosków

  • mile widziana znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • chęć do pogłębiania wiedzy i podejmowania nowych wyzwań

  • samodzielność i dokładność w realizowaniu zadań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników