Specjalista ds. Kontrolingu

  • Teolin (pow. łódzki wschodni), Łódź, łódzkie
  • Teolin 18B, 92-701 Teolin, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.08.2019
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 27.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Onninen sp. z o.o. to wielobranżowa hurtownia instalacyjna dla profesjonalistów. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.

    Aktualnie do Onninen Sp. z o.o. – firmy ze skandynawskim rodowodem i kulturą pracy – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Lokalizacja: Teolin k/Łodzi

    Zadania:

    • Współudział w zarządczym raportowaniu miesięcznym
    • Współtworzenie budżetów sprzedaży i marży; cykliczna kontrola wykonania budżetów
    • Wyliczanie wskaźników KPI oraz ISO
    • Kontrola i analiza zyskowności kupowanych towarów, nadzór nad stanami magazynowymi i rezerwami
    • Wykonywanie analiz i zestawień ad hoc
    • Kontrola transakcji sprzedaży, badanie rentowności dostawców i produktów
    • Tworzenie i kontrola projektów inwestycyjnych
    • Przygotowywanie danych na zamknięcie miesiąca dla Działu Księgowości
    • Przygotowywanie prezentacji PP na spotkania biznesowe
    • Udział w kluczowych projektach firmy

    Wymagany profil kandydata:

    • Wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne/finansowe/controllingowe
    • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze controllingu/analizy/raportowania
    • Biegła obsługa MS Office
    • Umiejętność pracy w zespole, wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Język angielski poziom B2
    • Znajomość narzędzi BI
    • Znajomość Access i/lub SAP będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    Stabilne warunki zatrudnienia
    Szkolenia
     i warsztaty
    Prywatna
    opieka medyczna
    Pakiet benefitów
    Ubezpieczenie grupowe

    Praca w środowisku międzynarodowym
    Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym
    Możliwość rozwoju zawodowego
    Pyszna kawa
    Telefon
    i laptop

    Onninen zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
    Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.