Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Kontrolingu

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Lubin, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, stabilnej spółki akcyjnej poszukuje doświadczonego kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. KontrolinguNumer ref.: Spe/36/09/2020/AK-F&PS

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i kontrola planów budżetowych
  • Analiza i kontrola kosztów i przychodów
  • Tworzenie planów długoterminowych
  • Szacowanie rentowności projektów inwestycyjnych
  • Tworzenie raportów na potrzeby Zarządu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse)
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dokładność oraz samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość nauki języków obcych
  • Duża swoboda w działaniu (prawa ręka Kontrolera Finansowego)
  • Możliwość pracy zdalnej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne