Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. kontrolingu

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów okresowych, zestawień i budżetów,

  • kontrola realizacji planów budżetowych budów i pozostałych działalności Spółki,

  • nadzór nad prawidłowością ewidencji kosztów, udział w procesie zamykania okresów,

  • współpraca z działem księgowości,

  • rozwój narzędzi do analizy i raportowania.

Nasze wymagania

  • wykształcenia średnie lub wyższe kierunkowe (ekonomia/finanse),

  • znajomość zagadnień z zakresu finansów przedsiębiorstwa i rachunkowości,

  • doświadczenia w pracy w kontrolingu/księgowość kosztów,

  • znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny),

  • rozwinięte umiejętności analityczne,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • dokładność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,

  • przyjazną atmosferę w ambitnym zespole,

  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,

  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,

  • pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

INSTAL - LUBLIN S.A. jest jedną z największych firm instalacyjnych w Polsce specjalizujących się w usługach związanych z realizacją prac w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych i użyteczności publicznej. Zakres usług obejmuje montaż instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych,technologicznych, jak również zewnętrzne sieci wodne, kanalizacyjne, cieplne i gazowe wraz z projektowaniem.

Przewiń do profilu firmy