Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kontrolingu (M/f)

  • Oława, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 08.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Specjalista ds. Kontrolingu (m/f)
    Oława 33638/001

    Zatrudniona osoba będzie współodpowiedzialna za sporządzanie prognoz, planu wieloletniego oraz budżetu rocznego, przygotowanie raportów i analiz finansowych na potrzeby spółki.

    Informacje o kliencie

    Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z ugruntowaną pozycją na rynku.

    Opis stanowiska

    • Przygotowywanie sprawozdań finansowych i informacji pomocniczych, komentarzy i analiz wariancji
    • Odpowiedzialność za opracowanie analizy trendów, nowych raportów i przeróbek istniejących procesów w celu dodania dodatkowej funkcjonalności i efektywności w Zespole Planowania Finansowego i Analiz (OEE, raporty inwentaryzacyjne, KPI i ect.)
    • Interpretacja miesięcznego rachunku zysków i strat na podstawie COPA i PCA w podziale na jednostki biznesowych
    • Przygotowywanie informacji zarządczych dla zespołów biznesowych
    • Aktywny udział w procesie budżetowania / prognozowania
    • Współpraca z finansowymi partnerami biznesowymi w celu określenia i podkreślenia ryzyka i możliwości w całym procesie prognozowania
    • Wspieranie wdrażania kluczowych zasad i procedur finansowych Grupy

    Profil kandydata

    • wykształcenie wyższe - kierunek Ekonomia/Zarządzanie lub pokrewne
    • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na takim lub podobnym stanowisku
    • doświadczenie w kontrolingu produkcyjnym
    • umiejętność tworzenia prognoz finansowych, myślenie analityczne
    • umiejętność konstruktywnego wnioskowania z analizowanych danych
    • rzetelność, dokładność, odpowiedzialność
    • umiejętność sprawnego organizowania i planowania pracy

    Oferujemy

    • Interesująca praca w międzynarodowym koncernie,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
    • Premia roczna uzależniona od osiągniętych wyników,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
    • Prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
    • Praca w ambitnym, kompetentnym zawodowo zespole,
    • Niezbędne do pracy narzędzia.

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców