Oferta pracy

Specjalista ds. Kontrolingu

Smithfield Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Morliny (pow. ostródzki; gm. Ostróda)

    Morliny (pow. ostródzki; gm. Ostróda), warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie raportów i analiz z wykorzystaniem systemu SAP oraz narzędzi zewnętrznych

  • rozliczenie kosztów w procesie zamknięcia miesiąca,

  • udział we wdrożeniach najnowocześniejszych systemów ERP, BI, RPA,

  • optymalizację procesów biznesowych w aspekcie organizacyjnym i systemowym.

Nasze wymagania

  • potrafisz logicznie myśleć, zadawać trafne pytania i znajdować na nie odpowiedzi,

  • jesteś pozytywnie nastawiony do pracy i potrafisz zaangażować się w powierzone Ci zadania,

  • jesteś zainteresowany pracą z danymi i liczbami,

  • uczysz się szybko i chcesz się nauczyć czegoś nowego,

  • nie boisz się komputera, korzystasz w praktyce z Excela (używasz tabel przestawnych? - Super, znasz VBA, SQL lub podstawy programowania - Jeszcze lepiej! - nie znasz? To poznasz!),

  • gdzieś już pracowałeś - twoje doświadczenie lub wykształcenie, szczególnie w obszarze szeroko rozumianych finansów, będzie dla nas cenne, jeżeli nie masz doświadczenia to nic nie szkodzi, nauczymy Cię wszystkiego.

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznym środowisku,

  • możliwość rozwoju oraz udziału w ciekawych projektach,

  • możliwość współtworzenia rozwiązań zmieniających organizację,

  • wsparcie doświadczonego zespołu,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji,

  • dofinansowanie studiów kierunkowych czy kursów językowych.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy