Specjalista ds. kontrolingu

  • Nysa, opolskie
  • Specjalista
  • 2018-11-09
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2018-12-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z rozwojem, firma poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Nysa

    Główne obowiązki:

    • Kalkulacje produktów,
    • Odpowiedzialność za proces budżetowania oraz kontrola i analiza odchyleń,
    • Przygotowywanie raportów KPI i P&L dla poszczególnych obszarów biznesowych,
    • Analiza i kontrola poziomu cen,
    • Analiza wydajności procesów produkcyjnych pod kątem kosztowym,
    • Kontrola kosztów produkcji, wskaźników produkcyjnych,
    • Analiza wydatków inwestycyjnych,
    • Analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.,
    • Nadzorowanie i kalkulacja kosztów standardowych,
    • Sporządzanie raportów i analiz dla kadry zarządzającej.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub matematyczne),
    • Mile widziane doświadczenia w finansach lub controllingu,
    • Biegła znajomość MS Excel,
    • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne,
    • Samodzielność, dobra organizacja pracy,
    • Znajomość zasad księgowych i finansowych,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP i dużymi bazami danych.

    Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to zapraszamy do składania aplikacji klikając:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych
    w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

    bottom